Nevico Electronic

0,00 zł
Strona głównaRegulamin
Znajdziesz nas:
 
z także

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

Sklep internetowy nevico electronic, dostępny pod adresem www.nevico.pl, prowadzony jest przez firmę PHU NESTER ERNEST WASILEWSKI z siedzibą w 15-694 Fasty, ul. Osiedlowa 50. NIP: 846 153 95 11, Regon: 200715827.

Kontakt:
ernest.w@wp.pl
nevico@wp.pl
tel: 531-765-299

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy nevico.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.nevico.pl

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę bez VAT.

5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich (InPost lub Geis). Kupujący obciążany jest kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

6. Możliwe są następujące formy płatności:

 - przelew. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

 - za pobraniem - za towar płaci się gotówką przy odbiorze towaru od kuriera

 - poprzez system szybkich płatności - Przelewy24
 
 - gotówką - przy odbiorze osobistym towaru.

7. Przy niektórych towarach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia. Jeśli brak jest informacji zamówienia złożone od poniedziałku do piątku i opłacone do godziny 12 wyjeżdzają tego samego dnia. Czas dostawy przesyłki przez firmy kurierskie wynosi do 48godzin (ale w większości przypadków pierwsza próba dostarczenia jest już w kolejnym dniu). PHU Nester nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez firmy zewnętrzne z umów obsługi przewozowej.

8. Sprzedawane produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. 
Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura). W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sklepu ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sklep takiej opinii. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.
Zwrotu należy dokonac na adres: PHU NESTER, Osiedlowa 50, 15-694 Fasty.

 9. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

10. Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 Klient ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość.
Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 14 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Klient zwraca towar do Sklepu (pod adres: PHU Nester, Osiedlowa 50, 15-694 Fasty) w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny, w fabrycznym opakowaniu, nie może nosić śladów eksploatacji. Koszty przesyłki ponosi Klient. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient wskazuje numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota.

11. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Administratorem danych osobowych jest PHU NESTER Ernest Wasilewski z siedzibą Osiedlowa 50, 15-694 Fasty. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego. Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich korekty, a także do żądania usunięcia. nevico.pl, PHU Nester nie przetwarza, nie przekazuje, żadnych danych teleadresowych innym podmiotom gospodarczym w celach reklamowo-promocyjnych.

12. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu. Wszelkie materiały graficzne są chronione prawem autorskim.

13. Regulamin obowiązuje od dnia 1 lipca 2018 roku.
Sklep zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie internetowej Sklepu. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.

14. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 14 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

15. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie nevico.pl Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.